LASERY + OPTIKA V PRŮMYSLU 2019

Trh s laserovými, kamerovými a optickými technologiemi zaznamenal v uplynulých letech rapidní růst. Modernizace, automatizace a digitalizace výrobních procesů tento trend jen podporuje a do roku 2022 se očekává 10% průměrný růst p.a. pro průmyslové využití.

Již druhý ročník konference Lasery + optika v průmyslu reflektuje rostoucí zájem o implementaci těchto technologií i v české a slovenské průmyslové výrobě.

O KONFERENCI

Konference je koncipována jako symposium, kde se vedoucí techničtí pracovníci mají možnost setkat s předními dodavateli. Během konference je dostatek prostoru nejen pro diskusi o prezentovaných aplikacích, ale také o potřebách výrobních podniků a požadavcích na výrobce.

Večerní program, který probíhá v přátelské atmosféře, nabízí další příležitost pro diskuse.

KONCEPT

Veškeré přednášky jsou zaměřeny výhradně na nové aplikace a studie z průmyslové praxe.

Zabývají se aktuálně diskutovanými tématy jako jsou IoT a vzdálený přístup, machine vision, deep learning (neuronové sítě), bin picking, laserové mikroobrábění, 3D tisk kovů, laserové navařování  prášků a další laserové aplikace pro opracovaní plastů a kovů.

BARCELÓ BRNO PALACE

Místo konání je v úplném centru Brna, v 5hvězdičkovém hotelu Barceló Brno Palace, jenž je oceňován jako nejlepší luxusní městský hotel ve východní Evropě. Pro návštěvníky nabízí konferenční prostory, prvotřídní gastronomii i wellness centrum.